fbpx

Kurzy anglické konverzace

Prezentujte. Mluvte. Dohadujte se. Učte se. Bavte se.

Pro koho?

Kurz je určen alespoň středně pokročilým studentům (B1) a vyšším

Jak dlouho?

Kurz trvá 12 jednotek po 50 minutách, jednou nebo dvakrát týdně.

Kdo učí?

Rodilí, případně bilingvní mluvčí s certifikací a perfektní angličtinou

Co je cílem?

Rozšířit vaši slovní zásobu, rozvinout komunikační strategie a plynulost 

Termíny, ceny, registrace

Jak probíhá výuka

Bude to vyžadovat trochu úsilí, ale vyplatí se to. Každá hodina probíhá formou diskuse nad tématem představeným pomocí krátké, zhruba pěti- až desetiminutové prezentace. Lektor řídí diskusi, zapisuje slovní zásobu a sbírá podněty pro opravu gramatiky. Ke konci hodiny lektor podle potřeby vysvětlí nutné věci a udělá souhrn slovní zásoby.

Následující hodina může začínat rychlým opakováním následovaným novou prezentací. Teď ta hlavní vychytávka. Víte, kdo rozhoduje o tématech prezentací? Vy sami. A víte, kdo prezentace připravuje? Každý týden někdo z vás. 

Aby měl kurz pozitivní efekt, budete muset pracovat doma. A funguje to. A to opravdu skvěle - je to vyzkoušené a vychytané stovkami a stovkami hodinami praxe, jak v kurzech on-line, tak v kurzech vedených tváří tvář. 

V kurzech budete prezentovat, mluvit, obhajovat, vyvracet, argumentovat, diskutovat. S celou skupinou, se samotným lektorem anebo v miniskupinkách, třeba ve dvojicích.    

Termíny, ceny, registrace

Chtěla bych se podělit o poznatky z jazykového letního on-line kurzu anglického jazyka. S hodinami konverzace   jsem byla  moc spokojená. Lekce s rodilou mluvčí Rumbi  byly  moc dobře připravené, dotýkaly se zajímavých témat. Online kurz byl pro mne přínosný, zvláště v době prázdnin, kdy  jsem měla možnost zlepšit  se v konverzaci. Přihlášení do systému bylo jednoduché. Jazykový on line kurz vřele doporučuji všem.
Děkuji  moc lektorce  Rumbi za trpělivost  a všem kdo se organizačně podíleli na zajištění kurzu.

Soňa Matejićová

Termíny, ceny, registrace

Ve vybrané kategorii nejsou žádné kurzy.

Kam dál?