fbpx

Jak to funguje?

Prostě je to kurz s lektorem nebo lektorkou, se spolužáky, tabulí... S jedním rozdílem - nesedíte v lavici ve třídě, ale doma nebo v kanceláři. Nebo třeba v kavárně. Anebo třeba v parku. S počítačem, telefonem nebo tabletem a připojením k internetu. Nemusíte za skvělým lektorem nebo lektorkou dojíždět přes celé město nebo půl republiky. Šetřite čas. Učíte se. A skvěle se bavíte.

Výběr kurzu

Jak zjistit svou jazykovou úroveň pro vybraný kurz

Více informací

Registrace

Jak se zaregistrovat do kurzu a uhradit kurzovné

Více informací

Průběh kurzu

Jak to bude probíhat a co k tomu budu potřebovat

Více informací

Výběr kurzu

Našli jste v nabídce kurz, který Vás zaujal, ale nejste si jistí, jestli Vaše jazyková úroveň odpovídá vstupním požadavkům? Není se čeho obávat, zjistíme ji krátkým pohovorem s examinátorem - a jak jinak než přes internet. 

Napište nám, že potřebujete ověřit svou jazykovou úroveň a zanechte telefonní číslo. Následně se s Vámi spojí někdo z našeho týmu, domluví termín pohovoru (zabere cca 10 minut) a pošle Vám e-mailem pozvánku s odkazem do videokonference, na který stačí jen kliknout cca 5 minut před plánovaným časem zahájení. 

Po kliknutí se v rychlosti stáhne a nainstaluje maličký prográmek, který Vám pak dovolí se připojit do videohovoru. Pohovor trvá cca 10 minut a hned po něm se dozvíte jak na tom jste a který kurz pro Vás bude nejvhodnější. 

Pro připojení budete potřebovat buď počítač s videokamerou, mikrofonem a reproduktory (nebo sluchátky), anebo chytrý telefon či tablet. Samozřejmě nezapomeňte na kvalitní a stabilní připojení k internetu.