fbpx

Kdo jsme, co jsme

Čas letí. Už od přelomu milénia dodáváme jazykové vzdělávací služby veřejnosti, firmám, školám, úřadům, agenturám, spolkům prostřednictvím některé ze skupiny našich firem - edulab, Evropské centrum jazykových zkoušek, JŠ Radost.

Jsme pracovití. V roce 2011 jsme získali licence na pořádání jazykových zkoušek Cambridge English, ÖSD a dalších. V průběhu několika málo let se naše Evropské centrum jazykových zkoušek stalo jedním ze tří největších jazykových zkouškových center v České republice.

Jsme vzdělaní. Pravidelně se účastníme školení a konferencí, seminářů, webinářů. Poznatky analyzujeme, třídíme, řadíme, zvažujeme, zpracováváme a nakonec zapracováváme do našich služeb.

Jsme týmoví hráči. Spolupracujeme s desítkami základních, středních a jazykových škol a sdílíme s nimi své know-how tak, aby i jejich studenti a zákazníci mohli těžit z inovativních produktů, které vytváříme.

Jsme nápadití. Kurzy našich škol neustále promyšleně obohacujeme o nové výukové prvky jak metodického, tak technického rázu, jak v České republice, tak při spolupráci v mezinárodních projektech.

Máme Vás rádi a vážíme si Vás. Vždy se snažíme přijít s takovým nápadem, řešením, koncepcí, služnou, které Vám pomohou dojít tam, kam míříte, a to pokud možno tou nejpřímější cestou.