fbpx

Fun Time for Kids

Práce na počítači pro děti. Taková, co dává smysl.

Pro koho?

Kurz je určen školákům a školačkám od čtvrté třídy základní školy.

Jak dlouho?

Osm jednotek po 50 minutách, jednou nebo dvakrát týdně.

Kdo učí?

Vyučující se zkušenostmi
s výukou dětí, rodilí i čeští mluvčí.

Co je cílem?

Budovat vztah k jazyku, zlepšovat komunikační dovednosti a bavit se!

Termíny, ceny, registrace

Jak probíhá výuka

Máme k dispozici sdílenou tabuli. Můžeme sdílet videa. Nahrávky. Soubory. A taky můžeme malé studentky a studenty při hodině rozdělit do skupin pro krátkou samostatnou práci. A to vše ve výuce využíváme. 

Pracujeme na základě materiálů podporujících dovednosti obsažené ve zkouškách pro nejmenší od Cambridge Assessment English. Vedeme je tak ve třech úrovních pokročilosti - Starters, Movers a Flyers k postupnému rozvíjení kompetencí tak, aby odpovídaly mezinárodnímu standardu.   

Naše výuka dětí on-line navazuje na iniciativu Lepší angličtina a snaží se tak doplňovat a prohlubovat výuku na prvním a druhém stupni základních škol tak, aby tento jazyk nebyl v budoucnu pro děti překážkou, ale prostředkem k lepším příležitostem v životě.

Termíny, ceny, registrace

Chtěla bych se podělit o poznatky z jazykového letního on-line kurzu anglického jazyka. S hodinami konverzace   jsem byla  moc spokojená. Lekce s rodilou mluvčí Rumbi  byly  moc dobře připravené, dotýkaly se zajímavých témat. Online kurz byl pro mne přínosný, zvláště v době prázdnin, kdy  jsem měla možnost zlepšit  se v konverzaci. Přihlášení do systému bylo jednoduché. Jazykový on line kurz vřele doporučuji všem.
Děkuji  moc lektorce  Rumbi za trpělivost  a všem kdo se organizačně podíleli na zajištění kurzu.

Soňa Matejićová

Termíny, ceny, registrace

Ve vybrané kategorii nejsou žádné kurzy.

Kam dál?