fbpx

Zkouškové přípravky

Chystáte se složit jazykovou zkoušku a chceste zlepšit své dovednosti? Toto je to správné místo. 

Přípravka: Správný "Speaking" u jazykových zkoušek

Tento osmihodinový kurz je určen všem zájemcům o složení jazykových zkoušek, zejména Cambridge English A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), ale i jiných. Ústní část bývá nezřídka úskalím pro mnoho studentů a pokud mezi ně patříte také, je tento kurz určen právě Vám.

Pro koho?

Všem, kdo chtějí složit jazykovou zkoušku od úrovně A2 do C2, od 15 let

Jak dlouho?

Kurz trvá 8 jednotek, přičemž každá výuková jednotka pak 50 min.

Kdo učí?

Rodilí, čeští, případně bilingvní mluvčí, examinátoři zkoušek

Co je cílem?

Získat komunikační strategie pro úspěšné složení ústní zkoušky

Termíny, ceny, registrace

Jak probíhá výuka

Kurz je založen na struktuře ústní části zkoušek Cambridge English. V hodinách je vždy nejdříve analyzována konkrétní část ústní zkoušky a vysvětlen její účel. Každý z účastníků kurzu poté danou část absolvuje, získá zpětnou vazbu a upozornění na typické chyby. V další hodině pak účastníci danou část absolvují znova, tentokrát již (po domácí přípravě) bez chyb. Na konci kurzu je pak proveden jeden kompletní ústní test nanečisto.

V kurzu jsou využívány materiály odpovídající obsahu a struktuře skutečné zkoušky, a to včetně časování jednotlivých úkolů. V kurzu se dozvíte jakou slovní zásobu a mluvnici používat a proč, jakým způsobem reagovat, jak strukturovat svůj projev. 
Kurz významně napomáhá úspěšnému zvládnutí ústní části jazykové zkoušky, a to zejména u studentů, kteří si v "disciplíně speaking" zrovna nevěří. 

Termíny, ceny, registrace

Absolvoval jsem letos v lednu a únoru s předtestováním k FCE. Můj speaking se zlepšil, hlavně v části s obrázky a v rozhovoru.

Jirka "Bernie" Sedláček

Termíny, ceny, registrace

Ve vybrané kategorii nejsou žádné kurzy.

Kam dál?