fbpx

Klasická angličtina

Nechte se učit, učte se, naučte se. Zvládněte jazyk a radujte se.

Kurz standardní obecné angličtiny, dávkovaný v malých delikátních soustech od začátečníků až po úroveň B2. Každá jazyková úroveň se skládá ze čtyř stupňů po dvaceti výukových jednotkách. 

Pro koho?

Kurz pro dospělé od začátečníků po středně pokročilé

Jak dlouho?

20 výukových jednotek po 50 minutách v každém stupni

Kdo učí?

Čeští, rodilí, případně bilingvní mluvčí s certifikací a perfektní angličtinou

Co je cílem?

Postupně rozvinout Vaše jazykové dovednosti k samostatnému užití

Termíny, ceny, registrace

Jak probíhá výuka

Krok za krokem, slovo za slovem, větu za větou, téma za tématem. Postupně budete rozvíjet své dovednosti. Vyučující bude prezentovat na sdílené interaktivní tabuli, pomocí snímků v prezentaci nebo videa. Budete hledat zákonitosti. A pak z nich utvoříte pravidlo. Gramatické pravidlo.      

Kurz vede vyučujíci komunikativní metodou vždy na základě témat, která studentům pomáhají postupně nabýt potřebnou slovní zásobu a představují dobrý nástroj pro seznámení s mluvnickými pravidly. 

Nabyté poznatky se hned přetváří do skutečného použití - ve skupinových diskusích nebo párových dialozích v samostatných virtuálních místnostech. Pozor, lektor naslouchá :-) 
Domácí úkoly? Ach ano, v zásadě to bez nich nejde. Ale "no worries", jsme rozumní.

Termíny, ceny, registrace

Rumbi je skvělá učitelka. Nikdy neskáče do řeči, ikdyž ví, že tam jsou chyby. Přirozenou a nenásilnou formou dokáže v člověku probudit nečekané schopnosti, tím myslím se vymáčknout, a vlastně odbourat strach, že něco řeknu blbě nebo nikdo mi nebude rozumět. Po lekci s ní mám lepší náladu a chuť se v angličtině zlepšovat. Nekecám :-)

Jiřina Procházková

Termíny, ceny, registrace

Ve vybrané kategorii nejsou žádné kurzy.

Kam dál?