fbpx

cambridge-workshop

Kurzy anglické konverzace

Prezentujte. Mluvte. Dohadujte se. Učte se. Bavte se.

Číst dál: cambridge-workshop

Kontakt

Ozvěte se nám

E-mailem

Díky! Zprávu jsme odeslali.
Hopla. Něco se nepovedlo. Můžete nám napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Telefonicky

V pracovní době kanceláře
Telefon: +420 387 200 611, mobil: 605 117 709

Poštou

Mlýnská 172/2, 370 01  České Budějovice

Provozovatel

JS Radost s.r.o., Mlýnská 172/2, 370 01 České Budějovice, IČ: 281 37 311

Číst dál: Kontakt

Klasická angličtina

Klasická angličtina

Nechte se učit, učte se, naučte se. Zvládněte jazyk a radujte se.

Číst dál: Klasická angličtina

Kdo jsme, co jsme

Kdo jsme, co jsme

Čas letí. Už od přelomu milénia dodáváme jazykové vzdělávací služby veřejnosti, firmám, školám, úřadům, agenturám, spolkům prostřednictvím některé ze skupiny našich firem - edulab, Evropské centrum jazykových zkoušek, JŠ Radost.

Jsme pracovití. V roce 2011 jsme získali licence na pořádání jazykových zkoušek Cambridge English, ÖSD a dalších. V průběhu několika málo let se naše Evropské centrum jazykových zkoušek stalo jedním ze tří největších jazykových zkouškových center v České republice.

Jsme vzdělaní. Pravidelně se účastníme školení a konferencí, seminářů, webinářů. Poznatky analyzujeme, třídíme, řadíme, zvažujeme, zpracováváme a nakonec zapracováváme do našich služeb.

Jsme týmoví hráči. Spolupracujeme s desítkami základních, středních a jazykových škol a sdílíme s nimi své know-how tak, aby i jejich studenti a zákazníci mohli těžit z inovativních produktů, které vytváříme.

Jsme nápadití. Kurzy našich škol neustále promyšleně obohacujeme o nové výukové prvky jak metodického, tak technického rázu, jak v České republice, tak při spolupráci v mezinárodních projektech.

Máme Vás rádi a vážíme si Vás. Vždy se snažíme přijít s takovým nápadem, řešením, koncepcí, služnou, které Vám pomohou dojít tam, kam míříte, a to pokud možno tou nejpřímější cestou.

Číst dál: Kdo jsme, co jsme